10 метрів 99,96% ЧИСТИЙ НІКЕЛЬ Никелевая лента 10мм x 0,2мм для точечной сварки аккумуляторов
-35%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Застосовується для з'єднання Li-Ion/Ni-Mh/Ni-Cd акумуляторів у батареї для ноутбуків та інших мобільних пристроїв для складання високо потужних акумуляторних ємностей з окремих елементів за допомогою контактного зварювання.
Характеристики:
- 99,96% ЧИСТИЙ НІКЕЛЬ
- Довжина: 10м
- Ширина: 10мм
- Товщина: 0.2 мм
Комплектація:
- 10м x Нікелева стрічка 99,96% ЧИСТИЙ НІКЕЛЬ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 10 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Висота | 10 мм |
| Матеріал | Нікель |
| Тип | Дроти та перемички |
- Ціна: 780 ₴/упаковка




