Тактичний ліхтар Convoy S2+ SST40 17 W 1800 lm 5A драйвер Biscotti 12 груп + термоконтроль.

Спецверсія Convoy S2+, Luminus SST40 6000K, новий драйвер 12 груп із термоконтролем.
Практичний і компактний ліхтар на світлодіоді Luminus sst 40 6500К білий світло .
Якісний ліхтар. Латунні виставки для кращого тепловідведення, фірмові та оригінальні комплектуючі.
Ліхтарі проходять повну перевірку та перебирання перед продажем, щоб усеажало стабільно.
ВАЖНО! На максимальному режимі ліхтар швидко нагрівається! Є термоконтроль — який знижує або підвищує силу струму, не даючи ліхтарю нагріватися вище 55 градусів Цельсія!
Особливості ліхтаря:
- Захист від зворотної полярності
- Попередження про розряджання
- Герметичність і вологостійкість
- Пам'ять режимів
- Стійкість до високих температур
Характеристики:
- Модель ліхтаря Convoy S2+
- Тип драйвера 5 А
- Світлодіод SST40 6000K
- Потужність світла 17W
- Температура світла на вибір
- Світловий потік 1800 лм
- Питание от 1 акумулятора 18650 (Підходять із захистом і без захисту, у комплекті немає)
- Тактова кнопка
- Встановлений рифлений відбивач (можливо встановити гладкий відбивач)
У ліхтарі доступні 12 групи режимів:
1. 0,1%, 1%, 10%, 35%, 100%, strobe, biking, battery-check
2. 0,1%, 1%, 10%, 35%, 100%
3. 100%, 35%, 10%, 1%, 0,1%
4. 1%, 20%, 100%, strobe, biking, battery-check, SOS
5. 1%, 20%, 100%
6. 100%, 20%, 1%
7. 0,1%, 1%, 10%, 50%, strobe, biking, battery-check, SOS
8. 0,1%, 1%, 10%, 50%
9. 50%, 10%, 1%, 0,1%
10. 1%, 10%, 35%, 100%
11. 100%, 20%, strobe
12. 100% only

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Convoy |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Анодований алюміній, Нержавіюча сталь, Метал |
| Потужність лампи | 17 Вт |
| Світловий потік | 2500 лм |
| Дальність світлового променя | 300 м |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Середній, Мінімальний, Зберігаючий |
| Час роботи | 10 годин |
| Колір | Білий |
| Вага | 90 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Довжина | 125 мм |
| Кріплення | Ремінець |
| Колірна температура | 6500K |
- Ціна: 1 100 ₴

