SST-40 5700K 20W оригінальний надпотужний світлодіод 5050 16,20,25,32мм натуральний білий 20мм алюм

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
падіння напруги 2,7-3,7В(3В)
струм номінал 3А
максимально 6А
для стабільної роботи світлодіода потрібен драйвер(плата управління)
N5 СA VJ
F50-N4571-5700K
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | LUMINUS |
| Страна производитель | США |
| Тип | Светодиод |
| Длина | 5 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Высота | 5 мм |
| Вес | 1 г |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| розмір підкладки | |
| розмір підкладки | 20мм алюм |
- Цена: 220 ₴

