CREE XHP70.2 5-8V 30W 3000к для фонарей,фар,светильников медная подложка DTP 20MM 90CRi Светодиод

Наступним є світлодіод XLamp XHP70.2
покоління світлодіодів надзвичайно високої потужності
що забезпечує найнижчу вартість системи
через найкращу щільність просвіту, надійність
і консистенція кольору. Побудований на основі світлодіодів Cree
новітня потужна світлодіодна технологія
XHP70.2 LED покращує щільність світлового потоку,
характеристики напруги, надійність і
оптичні характеристики XHP70 LED в
ті самі розміри 7,0 мм x 7,0 мм. The
новий світлодіод XHP70.2 забезпечує легке вставлення
оновити для досягнення вищого системного LPW
для виробників освітлювальних приладів з наявними
Конструкції XHP70 усувають витрати на перепроектування.
Його неперевершена щільність просвіту та довша
термін служби при більш високих робочих температурах
також увімкнути нове та інноваційне освітлення
конструкції з меншими системними витратами.
Характеристики:
- Модель светодиода - Cree XHP70.2 6V (5-8,4вольта)
- Цветовая температура кельвин -3000 желтый свет
- Максимальная мощность - 30W
- Световой поток, люмен - до 4292
- Подложка - медная, 20мм 25мм
- Угол свечения - 125 градусов
- Входное напряжения - 6V,12V
- Максимальный входной ток 4.8 A(6V)
- Размер кристалла - 7 x 7 mm
http://www.cree.com/led-components/media/documents/ds-XHP702.pdf

http://www.cree.com/led-components/media/documents/ds-XHP702.pdf
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Класс ленты | Премиум |
| Страна производитель | США |
| Угол свечения | 120 град. |
| Максимальная рабочая температура | 75 град. |
| Световой поток | 4500 лм |
| Степень защиты IP | 68 |
| Тип | Светодиодный модуль |
| Максимальная мощность | 30 Вт |
| Количество светодиодов | 1 шт |
| Цветовая гамма | Желтый |
| Напряжение | 6 В |
| Производитель | CREE |
| Количество цветов | 1 |
| Цветовая температура | 3000K |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Вольтаж | |
| Входное напряжение | 6V |
| Температура света | |
| Цвет свечения | 3000К |
- Цена: 700 ₴




