CREE XHP50.2 6V 12V 19W для фонарей фар светильников медь 20мм 16мм 20мм, 6V, 4000K

Світлодіоди XLamp® XHP
Світлодіоди XLamp Extreme High Power (XHP) забезпечують найкращу щільність світлового потоку, надійність і оптичний контроль, доступні для їх розміру. Використовуючи переваги сімейства XHP, виробники освітлювальних приладів можуть значно знизити вартість системи, використовуючи менше оптики, друкованих плат і радіаторів, ніж це можливо зі стандартними світлодіодами.
Світлодіоди сімейства XHP останнього покоління забезпечують покращені оптичні характеристики порівняно з попередніми поколіннями, з більшою інтенсивністю через оптику.
Наступним є світлодіод XLamp® XHP50.2
покоління світлодіодів надзвичайно високої потужності
що забезпечує найнижчу вартість системи
через найкращу щільність просвіту, надійність
і консистенція кольору. Побудований на основі світлодіодів Cree
новітня потужна світлодіодна технологія
XHP50.2 LED покращує щільність світлового потоку,
характеристики напруги, надійність і
оптичні характеристики XHP50 LED в
ті самі розміри 5,0 мм x 5,0 мм. The
новий світлодіод XHP50.2 забезпечує легке вставлення
оновити для досягнення вищого системного LPW
для виробників освітлювальних приладів з наявними
Дизайн XHP50, усуваючи витрати на перепроектування.
Його неперевершена щільність просвіту та довша
термін служби при більш високих робочих температурах
також забезпечує нове та інноваційне освітлення
конструкції з меншими системними витратами.
Характеристики:
- Модель светодиода - Cree XHP50.2 6V 12V
- Цветовая температура кельвин - 3000К 4000k 5000k 6000k
- Максимальная мощность - 19W
- Цвет свечения - на выбор
- Световой поток, люмен - до 2654
- Подложка - медная, 20мм
- Угол свечения - 120 градусов
- Входное напряжения - 6V .12V
- Максимальный входной ток 3.0А( для 6V) 1.5A( для12V)
- Размер кристалла - 5 x 5 mm
- диаметр подложки 16 мм ,20 мм
- толщина 1,8 мм медь с прямым теплоотводом
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CREE |
| Страна производитель | США |
| Тип | Светодиод |
| Состояние | Новое |
| Угол свечения | 120 град. |
| Максимальная мощность | 19 Вт |
| Степень защиты IP | 67 |
| Вольтаж | |
| входное напряжение | 6V |
| Температура света | |
| Цвет свечения | 4000K |
| Диаметр подложки | |
| Диаметр подложки | 20мм |
| Основные | |
| Световой поток | 2500 лм |
| Количество светодиодов | 1 шт. |
- Цена: 390 ₴

