Подводный фонарь с белым или желтым светом серия Compact на Cree XM-L2 U3 10W под 26650/18650
Топ продаж

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Якісний ліхтар для підводного полювання або дайвінгу бренду Compact
Нова серія 2023 на світлодіоді фірми CREE XM-L2 U3 10W мідний радіатор, який у кілька разів ефективніше відводить тепло ніж алюмінієвий і дозволяє використовувати ліхтар на суші без втрати яскравості або терміну служби світлодіода.
Повністю виготовлений із алюмінію, покритий високоякісним анодом. Можна використовувати у солоній воді без побоювань.
Ліхтарі проходять повну перевірку та перебирання перед продажем, щоб усе працювало стабільно.
Характеристики:
- Світлодіод Cree XM-L2 U3 10W МЕДНИЙ РАДІАТОР
- Температура світла 3000К (Жовте світло) або 5000К нетральне біле світло (без синього відтінку) на вибір
- ПЛАВНЕ МАГНІТНЕ РЕГУЛЮВАННЯ СВІТЛА ВІД 5%-100%
- Світловий потік 1200Лм
- Живлення від акумулятора 18650 з перехідником або 26650
- Плавне регулювання світла магнітним повзунком від 5% до 100%
- На 18 650 час роботи 3 години на середньому режимі.
- На 26 650 час роботи 5 годин на середньому режимі.
Комплектація:
Ліхтар
Шнурок на руку
2 ущільнювальні кільця
Перехідник під акумулятор 18650



| Основные | |
|---|---|
| Дальность светового луча | 500 м |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Украина |
| Материал корпуса | Анодированный алюминий, Нержавеющая сталь, Алюминиевый сплав |
| Световой поток | 1000 лм |
| Вес | 175 г |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип диода | Cree XM-L U2 |
| Тип фонаря | Ручной |
| Количество светодиодов | 1 шт |
| Режимы работы фонаря | Плавная регулировка яркости |
| Цвет | Белый |
| Мощность лампы | 10 Вт |
| Длина | 140 мм |
| Особенности фонаря | Водонепроницаемый, Влагостойкий, Противоударный |
| Тип заряда | От сети |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Deeplight |
| Размер головы фонаря | 38 мм |
| Размер задней крышки | 37 мм |
- Цена: 2 500 ₴







